TypeOnline Course
PriceFree
Book Now

Цей тренінг для вас, якщо ви любите спілкуватися з людьми, які постійно самовдосконалюються.
І якщо ви Лідер та розумієте, що є прикладом для інших, і саме від вашої наполегливості та енергії залежить реалізація успішних проєктів.

Ціль тренінгу: сформувати у Лідера навички робити справи швидше та якісніше, примножуючи власну енергію, час та дохід, розумно інвестуючи свій потенціал, за допомогою методів нейроменеджменту*.

*Нейроменеджмент — це напрям науки на перетині нейробіології, психології та менеджменту, що пояснює вчинки і поведінку людей за допомогою аналізу біохімічних процесів, які відбуваються в організмі.

Формат тренінгу:

⭐ перевірені практикою методи коучингу;

⭐ активні інтерактивні ігри, розроблені саме під задачі тренінгу;

⭐ теорія підкріплена вправами та дослідженнями;

⭐ зворотній зв’язок та цікавий обмін досвідом учасників та тренерів.

КУПИТИ КВИТОК НА ТРЕНІНГ “11 СЕКРЕТІВ ПІДВИЩЕННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ ЛІДЕРА. НЕЙРОМЕНЕДЖМЕНТ”

                                            ПРОГРАМА ТРЕНІГУ-ІНТЕНСИВУ

1. Знайомство. Вступ. Занурення в тему тренінгу.

Визначаємо особисті цілі на тренінг.

Командна робота – визначаємо разом з групою учасників, що таке “особиста продуктивність Лідера”.

Обговорюємо результати тесту “Особиста продуктивність” та робимо висновок відносно того, на чому будемо фокусуватися весь тренінг.

2. Як працює наш мозок? Як ми можемо керувати нашими думками та емоціями. Як знання про роботу мозку допоможуть нам мотивувати себе та справлятися с перешкодами, які будуть зустрічатися нам на шляху?

3. Як отримувати задоволення від довготривалого процессу на шляху до Результату (Великої Цілі). Методи зниження тривожності, як справлятися зі стресом та страхами відносно результату, який від тебе очікують.

4. Ціль та цінності. Чим вони відрізняються? Як пов’язані між собою та впливають на наш успіх та мотивацію?

5. Виявляємо ваші цінності. Як зрозуміти чого ми насправді хочемо?

5. Як правильно ставити ціль, щоб уникнути прокрастинації та стресу і  отримувати задоволення? Психологія прокрастинаціїї.

6. Виявляємо особисті когнітивні спотворення, які заважають нам в особистому житті та роботі бути щасливими.  Відпрацьовуємо методи їх нейтралізації.

7. Метод коучингу WOOP – перехід від плану до дій, як не зупинятися через перепони.(Дослідження показують, що 92% людей не досягають своїх цілей, лише 8% людей справді досягають своїх цілей)

8. Пропрацювання вашого “Колесо балансу” за пріоритетами та цінностями.

9. Стрессменеджмент. Методи зниження тривоги та як справитися з панічною атакою. Вправа “Долонька”. Як утворюється тривога та секрети її вгамування.

10. Як постійно підтримувати достатньо  енергії для якісного життя? Як поповнити свою енергію, коли відчуваєш, що вже не має сил рухатися далі? Цінністні та ресурсні активності. Як правильно відновлювати енергію. Результати нових наукових досліджень.

11. Мегаефективні прийоми для продуктивності :

– делегування (таблиця приорітетів)

– “6 правил планування дня” вартістю 25 000 доларів

– метод “Тижневе масштабування справ”

– метод “Pamadore” в практиці

– використання SCRUM для продуктивності

– Закон Йоркса – Додсона